N.P.Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Download forum
 
PrijemChatTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Serbian Yellow Pages - Srpski poslovni imenik, Serbian Business Directory

Razmena Banera - www.indjijaforum.com

www.razmena-banera.com


 

 NOD 32 v4 + NodLogin 9.9b

Ići dole 
AutorPoruka
Pax93
Admin
Pax93


Broj poruka : 155
Datum upisa : 02.11.2009
Godina : 30
Lokacija : Indjija

NOD 32 v4 + NodLogin 9.9b Empty
PočaljiNaslov: NOD 32 v4 + NodLogin 9.9b   NOD 32 v4 + NodLogin 9.9b Icon_minitimeNed Jan 17, 2010 1:19 pm

Lično smatram da ne postoji idealan antivirus program jer nijedan ne može da odgovori na pretnju virusa sa 100% uspeha. Koristio sam Norton, Kasperski i AVG antivirus, ali NOD32 je najbolje radio za moj ukus i za mene predstavlja najbolji antivirus program. To je pre svega zbog toga što nikada nisam pokupio virus dok je zaštita bila poverena ovom programu za razliku od drugih. Ruku na srce, to je možda bio i moj uspeh, jer ni sada nemam viruse u kompjuteru iako nemam instaliran antivirus program. Dalje, primetićete i kada ovaj program budete skidali – ima samo 32 MB za razliku od nekih drugih programa koji su daleko veći i imaju komplikovanu instalaciju. I na kraju, volim ovaj program jer za sve vreme dok sam ga imao instaliranog, nisam ga ni primećivao. On radi u pozadini, update definicija virusa radi sam, nema cimanja, komplikovanih poruka koje obično “iskaču” u sred nekog važnog posla.. jednostavno – instaliraj antivirus i zaboravi da ga imaš.

Sve to ima za posledicu da program NOD32 ima gotovo fanatične sledbenike. Opšte je mišljenje da ko jednom instalira ovaj program – više ga ne menja. Mislim da bolje preporuke nema.

U ovom trenutku najnoviju verziju programa NOD32 4.0 možete skinuti besplatno sa ovoga linka:

Citat :
[You must be registered and logged in to see this link.]

Skidanjem ovog programa dobijate probnu verziju koja radi 30 dana. Da bi ste zaobišli ovo vremensko ograničenje korišćenja pune verzije antivirusa, skinite ovaj programčić:

Citat :
[You must be registered and logged in to see this link.]

On se zove Nod Login 9.9 i radi na 32-bitnim platformama (WIN XP 32bit). Raspakujte ga i pokrenite, kliknite na install i – iako mislite da se ništa nije desilo, on je kreirao user name i password za NOD32 koji će da traje nekoliko meseci. Kada istekne to vreme, startujte Nod Login ponovo i to je to.


NOD 32 v4 + NodLogin 9.9b Enjoy
Nazad na vrh Ići dole
http://np-forum.forumsr.net
 
NOD 32 v4 + NodLogin 9.9b
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
N.P.Forum :: Download centar :: Programi-
Skoči na: